logo Prague Parkour PK1

Kariéra v Prague Parkour PK1

Láká vás spolupráce s klubem zabývajícím se vedením lekcí parkouru, workoutu, freerunningu a přípravou na Obstacle Course Race? Jsme parkourový sportovní klub v Praze. Skupina nadšenců, kteří se ve svém volném čase věnují práci s dětmi a dospělými. Připravujeme děti i na OCR. Tento typ překážkových závodů vzešel z překážkové parkourové dráhy. Více v sekci O nás.

Práce vás čeká v Praze a přilehlém okolí.

Ke stvrzení spolupráce podepíšeme DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, případně jako OSVČ můžeme řešit vše fakturami.

Chtěli bychom, abyste měli alespoň maturitu. Jestli k tomu vlastníte instruktorskou licenci parkouru, fitnessu, je to parádní (pokud ne, zaškolíme). Studujete nebo studovali jste na VOŠ/VŠ sport? Pedagogika je pro vás hračkou? Mobil v hodině je pro vás prostředek k videoanalýze stopování času? Proč ještě nepíšete? 

Naše klientela bývá různorodá. Běžně učíme v češtině, ale občas máme i cizojazyčné skupinky, Angličtina tudíž výhodou.

Nejsme firma, ale rodina. Občas spolu zatrénujeme i spolu. Děláme různé akce pro sebe i ostatní. Můžete si vybrat pracovní dobu z nabídky. Potřebujete s něčím pomoci? Chcete zpětnou vazbu? Mentoring je u nás zpětnou vazbou. Preferujeme leadership před managementem. 

Ke své práci budete potřebovat vytvářet zpočátku přípravy v souladu s curriculem. Za vedou hodinu budete plně zodpovědní. V souvislosti s tím budete samostatně spravovat docházku a budete se účastnit porad instruktorů a asistentů.

Své životopisy posílejte na e-mail info@pk1.cz

Created by LINELABOX