Máme za sebou sezónu 2019/2020. Bilancujeme nad tím, co se povedlo, a co ne. Koronavirová krize nás zasáhla způsobem, kterým jsme nečekali. Uzavřené základní školy, nutnost hledání nových prostor, to jsou všechno výzvy, se kterými se budeme do budoucna pravděpodobně

potýkat znovu.

Martin Hlušička wall flip, foto: Josef Hrdlička @josefhrdlicka

Začali jsme na Praze 4 s instruktorem a členem výkonného výboru Lukášem Kolocem, který se během roku přestěhoval do jiného města a již nemohl na tréninky dojíždět. Vystřídal jej instruktor Martin Hlušička, freerunner a instruktor II. třídy, který do konce sezóny 2019/2020 vedl lekce v Praze 4. Instruktor Michal Filipin, který vedl výuku v Praze 9 a v Satalicích, složil během roku rovněž zkoušky instruktora parkouru II. třídy, v současné době nejvyšší a nejtěžší možné kvalifikace pro instruktory parkouru. Gratulujeme. Navázali jsme spolupráci s Dráček Kroužky, se kterými budeme spolupracovat i v následující sezóně. Stali se skvělými partnery.

Prošlo nám za rok rukami 38 dětí, z nichž jsme si do 2. pololetí většinu udrželi a se kterými, doufáme, se budeme moci účastnit odloženého brněnského Heartcore Cupu v září 2020. Držte palce! Ještě k soutěžím, kvůli střídavé nejistotě a pochopitelným omezením ze strany Vlády ČR jsem se stihli zapojit pouze do závodů Rocki Race, na nichž získal náš svěřenec Matěj D. krásné 11. místo a Michal Filipin místo 3. Děkujeme za reprezentaci!

Medaile

Kromě letních workshopů v létě 2019 jsme během roku odvedli tři další, z nichž jeden byl benefiční pro Kapku naděje.

 

Vám, rodičům a svěřencům - traceurkám a traceurům, děkujeme za důvěru a věříme, že se s vámi budeme moci setkat v nové sezóně 2020/2021. Děkujeme, pokud nám na Google Účtu Prague Parkour PK1 zanecháte recenzi, abychom dokázali na základě vaší zpětné vazby zlepšovat služby.